TMMOB Odalar 16 Ekim 2021, Cumartesi
Fiyatı 1136.34

Sunuş

Silva Arc Jet 360 Left Pusula

• JET 2.0 İĞNESİ

İğne hızında ve hesaplama süresinde dünya standartlarında performans sağlar ve olağanüstü güvenilirlik ve kararlılık sunar.

• DÖNER GÖVDE

Kavrama dostu yüzeye sahip dönebilen gövde.

• ARC WING

Eşsiz Arc Wing tasarımı, ekstra başparmak desteği ve stabilite sağlar.

• ÖZELLEŞTİRME

Çıkarılabilir başparmak plakası, iki farklı başparmak bandı ve dört ölçek çıkartması dahildir

Döndürülebilir bir gövdeye sahip yüksek performanslı bir başparmak pusulası arıyorsanız Arc Jet 360 mükemmel bir seçimdir. Bu özellik ile kolay navigasyon için Silva 1-2-3 sistemini kullanabilirsiniz. Bu pusula, koşarken hızlı gezinme için ihtiyaç duyduğunuz tüm üst düzey özelliklere sahiptir ve tercihinize bağlı olarak sol ve sağ versiyonlarda gelir.

Silva Arc Jet 360 Left Pusula

Arc serisi, Silva Jet 2.0 iğnesi ve geliştirilmiş bir kapsül tasarımı üzerine üretilmiştir. Yeni iğne, hız ve stabilite arasında mükemmel bir denge sağlamak için tasarlandı ve geliştirme süreci boyunca seçkin oryantörler tarafından test edildi. Yeni kapsül ve iğnenin birleşimi, size hız ve yerleştirme süresi, şeffaflık ve eşsiz iğne stabilitesi açısından dünya standartlarında performansa sahip bir pusula sunar.

Arc Jet 360'ınızı Özelleştirin

Başparmak taban plakası, başparmak ile harita arasında mükemmel temas sağlamak için kesikli benzersiz bir tasarıma ve daha klasik başparmak tutuşunu tercih edenler için takılabilir bir başparmak plakasına sahiptir. Basit bir tıklama ile taban plakasına kaydırın/kapatın, deneyin ve en çok neyi beğendiğinizi görün. Ayrıca, başparmak bantlarının ayarlanması kolaydır ve iki versiyonu vardır: bant yumuşak ve sağlamdır. Her ikisi de pakete dahildir ve optimum sürtünme için iç kısımları lastikle kaplanmıştır - pusulanın yerinde kalmasını ve elinize rahatça oturmasını sağlar.

Orienteering haritasında mesafeleri kolayca ölçmek için pusulanızın üzerine harita ölçekleri eklemek istiyorsanız - taban plakasına dahil edilen ölçek etiketlerinden birini yapıştırmanız yeterlidir. Arc Jet 360 pusulası dört farklı ölçekle gelir; 1:15 k, 1:10 k, 1: 7,5 k veya 1: 4 k.

Tüm Kitaplar