TMMOB Odalar 19 Haziran 2024, Çarşamba

Odamız Yönetim Kurulu Yazman üyesi Dursun Malik BAKIR ve Sayman üyesi Düzgün ESİNA, Demir Export A.Ş.’nde Maden Arama Direktörü olarak çalışan meslektaşımız Sayın İsmail CİHAN`ı ziyaret ettiler.

Yayınlayan Birim: GENEL MERKEZ
Yayına Giriş Tarihi: 31.05.2024
Güncellenme Zamanı: 13.06.2024 15:29:31

Özel sektörde faaliyet gösteren firmalar ile çalışan meslektaşlarımızın taleplerini, sorunlarını dinlemek ve Oda görüşlerimizi paylaşmak amacıyla başlattığımız ziyaretler kapsamında, Odamız Yönetim Kurulu Yazman üyesi Dursun Malik BAKIR ve Sayman üyesi Düzgün ESİNA, Demir Export A.Ş.’nde Maden Arama Direktörü olarak çalışan meslektaşımız Sayın İsmail CİHAN`ı ziyaret ettiler.


Sayın İsmail Cihan, uzun yıllardır madencilik sektöründe, başta metalik madenlerin aranması ve üretimi noktasında faaliyet gösteren Demir Export A.Ş.`nin çalışmaları hakkında kısaca bilgi aktardı.


Odamızın görüşlerinin de aktarıldığı ziyarette "Jeoloji Mühendisliğinin" ve Jeoloji Mühendislerinin sadece maden arama süreçlerinde değil, madenlerin işletilme süreçlerinde ve başta jeoteknik ve hidrojeolojik uygulama alanlarında da son derece önemli olduğunun altı çizilen görüşme, karşılıklı iyi dilek ve temennilerin ardından son buldu.

Misafirperverlikleri için kendilerine teşekkür ederiz.


Okunma Sayısı: 404