TMMOB Odalar 24 Haziran 2024, Pazartesi

Oda heyetimiz Gölbaşı Belediye Başkanı Yakup Odabaşı’nı 4 Haziran 2024 tarihinde tarihinde makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.

TMMOB 48. Dönem Yönetim Kurulu Hakkari Belediyesine kayyum atanması üzerine siyasi iktidarı kayyum uygulamalarından vazgeçmeye çağırıyor ve halkın iradesine saygı duymaya davet ediyoruz diyerek 6 Haziran 2024 tarihinde konuya ilişkin bir basın açıklaması yaptı.

Mavi Gezegen Dergisi olarak "Dünya Kadınlar Günü" anısına özel bir sayı çıkarıyoruz. Bu Özel Sayı’daki yazarların tümü alanında başarılı çalışmalar yapmış yer bilimci kadınlardan oluşmaktadır.

Dünya Çevre Günü, her yıl 5 Haziran tarihinde, çevrenin korunması konusunda dünya çapında farkındalık yaratılması ve eylemde bulunulması amacıyla kutlanmaktadır.

Odamız Yönetim Kurulu Yazman üyesi Dursun Malik BAKIR ve Sayman üyesi Düzgün ESİNA, Demir Export A.Ş.’nde Maden Arama Direktörü olarak çalışan meslektaşımız Sayın İsmail CİHAN`ı ziyaret ettiler.

Ankara Ticaret Odası Sayın Gürsel BARAN 28.05.2024 tarihinde makamında ziyaret edildi.

Özel sektörde faaliyet gösteren firmalar ile çalışan meslektaşlarımızın taleplerini ve sorunlarını dinlemek amacıyla başlattığımız ziyaretler kapsamında, “Yolcular Jeoteknik Şirketi” Odamız Yönetim Kurulu Sayman Üye Düzgün ESİNA, Sosyal İlişkiler Üyesi Zeynel Abidin GÖK ile birlikte ziyaret edildi.

Odamız Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Düzgün ESİNA, Yayın Üyesi Burcu GÖRBİL, Sosyal İlişkiler Üyesi Zeynel Abidin GÖK, Ankara Kent Konseyi Başkanı Sayın Halil İbrahim YILMAZ`ı makamında ziyaret etti.

Çevre, Şehircilik Ve İklim Değişikliği Bakan Yardımcısı Sayın Refik Tuzcuoğlu`nu Makamında 22.05.2024 Tarihinde Ziyaret Ettik

Bağımsızlık, özgürlük inancıyla kurtuluş ateşinin yakıldığı, Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK tarafından gençliğe bayram olarak armağan edilen 19 Mayıs Atatürk`ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun!