TMMOB Odalar 28 Eylül 2021, Salı


AĞRI İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci: FARUK EROL
Temsilci Yardımcısı: SEMRA TURAN MALGAZ
Temsilci Yardımcısı: NAZAN ALPARSLAN


BARTIN İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci: REFİK BİLALOĞLU
Temsilci Yardımcısı: SEZEN MANKADAK ÖZÇELİK
Temsilci Yardımcısı: NECMETTİN BERBEROĞLU


BOLU İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci: ATİLLA YILMAZ
Temsilci Yardımcısı: İBRAHİM CAN YILMAZ
Temsilci Yardımcısı: YENER ÇİFTCİOĞLU


ÇANKIRI İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci: BARIŞ BÜYÜKURVAYLI
Temsilci Yardımcısı: ALİ KUNDURACI


ÇORUM İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci: MUHARREM BUYRUKCU
Temsilci Yardımcısı: MUSTAFA FELEK
Temsilci Yardımcısı: MESUT BUZ
Temsilci Yardımcısı: MUSTAFA VOLKAN YÜCELEN


DÜZCE İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci: KAYHAN YILDIRIM
Temsilci Yardımcısı: DENİZ AKKURT
Temsilci Yardımcısı: KÖKSAL TUNA


ELAZIĞ İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci: CEBRAİL POLAT
Temsilci Yardımcısı: BURHAN DAŞ
Temsilci Yardımcısı: MEHMET HANİFİ ALTINTAŞ
Temsilci Yardımcısı: HASAN ÇELİK
Temsilci Yardımcısı: ERCAN AKSOY


GAZİANTEP İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci: MEHMET TEVFİK UYGUR
Temsilci Yardımcısı: MEDET TARLACIK
Temsilci Yardımcısı: TOLGA DAĞDELEN
Temsilci Yardımcısı: MEHMET YILDIRIM
Temsilci Yardımcısı: SEMRA AKÇAKOCA
Temsilci Yardımcısı: MEHMET EMİN YILMAZ
Temsilci Yardımcısı: LÜTFÜ ÖZSAVCI


IĞDIR İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:


KAHRAMANMARAŞ İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci: VOLKAN DALYAN
Temsilci Yardımcısı: AHMET EŞLİ
Temsilci Yardımcısı: SUZAN OKAY
Temsilci Yardımcısı: SUAT SİLAHLI
Temsilci Yardımcısı: CENGİZ MURAT ÖZAYDIN
Temsilci Yardımcısı: GÜLDEMİN DARBAŞ
Temsilci Yardımcısı: AHMET ÖZBEK


KARABÜK İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci: AHMET ÖZTÜRK
Temsilci Yardımcısı: YILMAZ AKSOY
Temsilci Yardımcısı: MUSTAFA SÖNMEZ
Temsilci Yardımcısı: KENAN AYKURT
Temsilci Yardımcısı: MEHMET SERCAN AYDIN


KASTAMONU İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:


KAYSERİ İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci: MUSTAFA UMUT ÖZDEMİR
Temsilci Yardımcısı: MEHMET BÜNYAN
Temsilci Yardımcısı: REZAN AKTAŞ
Temsilci Yardımcısı: NALAN UZUN
Temsilci Yardımcısı: MEVLÜT KARPUZ
Temsilci Yardımcısı: MEHMET YİĞİT KIRANATLI


KIRIKKALE İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci: ESRA ALTUNDAĞ
Temsilci Yardımcısı: GÖKHAN ŞERBETÇİOĞLU
Temsilci Yardımcısı: SATILMIŞ AKSUN
Temsilci Yardımcısı: İSMAİL AKSUN


KIRŞEHİR İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci: KEMAL MUTLU
Temsilci Yardımcısı: HAKAN YAŞLI
Temsilci Yardımcısı: ASUMAN ZEYNEP ÇALIŞKAN


KİLİS İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:


KOCAELİ İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci: NİYAZİ TEMİZKAN
Temsilci Yardımcısı: MESUT GÖÇER
Temsilci Yardımcısı: NAİM AÇGIN


MALATYA İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci: ERKAN ÖZGÜR
Temsilci Yardımcısı: MELİH GÜNATA
Temsilci Yardımcısı: EREN KUŞ


NEVŞEHİR İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci: ARZU KILIÇ
Temsilci Yardımcısı: REMZİ ÖZER SAVRAN
Temsilci Yardımcısı: VOLKAN GÖKHAN


NİĞDE İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci: SABRİ FERHAT DAĞOĞLU
Temsilci Yardımcısı: ERKAN ÇAĞLAYAN
Temsilci Yardımcısı: HAKAN SÜRME


ZONGULDAK İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci: HÜSEYİN AKAÇ
Temsilci Yardımcısı: MURAT TEKİN
Temsilci Yardımcısı: EROL ORHAN