TMMOB Odalar 17 Eylül 2021, Cuma

7326 sayılı Kanun çerçevesinde TMMOB Yönetim Kurulunun 03.07.2021 tarihinde yaptığı toplantıda aldığı 829 nolu karar ile TMMOB ve bağlı odaların 7326 sayılı yasanın 10 uncu maddesinin 10 fıkrasına belirtilen hükümler ile aşağıda belirtilen esaslar çerçevesinde aidat borçlarının yapılandırılması kararlaştırılmıştır.

Pandemi döneminde Odamız tarafından başlatılan çevrimiçi konferans, söyleşi, seminer ve eğitimleri kapsayan; üyelerimizin mesleki gelişimlerine katkıda bulunmak, üyeler arası görüş alışverişini artırmak amacıyla düzenlenen webinarların Nisan 2021 Programı belli oldu.

Pandemi döneminde Odamız tarafından başlatılan çevrimiçi konferans, söyleşi, seminer ve eğitimleri kapsayan; üyelerimizin mesleki gelişimlerine katkıda bulunmak, üyeler arası görüş alışverişini artırmak amacıyla düzenlenen webinarların Mart 2021 Programı belli oldu.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Eğitim ve Yayın Dairesi Başkanlığı tarafından Zemin ve Temel Etüdü Uygulama Esasları ve Rapor Formatı tebliği ile ilgili eğitim içeriği hazırlandı.

Jeoloji Mühendisliği Bölümlerinde öğrenim gören öğrenci üyelerimizin istenen evraklarla birlikte dilekçe ile  25.10. 2020  tarihine kadar  Genel Merkezimize  başvurmaları  gerekmektedir.