TMMOB Odalar 18 Mayıs 2022, Çarşamba

19 Mayıs, Anadolu halkının emperyalist ülkelere karşı bağımsızlık ve özgürlük umutlarının inanca dönüştüğü, kurtuluş ateşinin yakıldığı ve aydınlık bir geleceğe olan inancın kuvvetlendiği günün adıdır. 19 Mayıs Atatürk`ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun!

Üye aidat borcunu düzenli ödeyen üyelerimizin ferdi kaza poliçeleri Jeoloji Mühendisleri Odası Bilgi İşletim Sisteminde (JMOBİS)  yer alan, “üyenin sicil kayıt dosyasına” (hizmetler kartı) yüklenmiş olup, arzu eden meslektaşlarımız “JMOBİS Üye Giriş” menüsünden kendi üye sicil kayıt dosyasına yüklenen ferdi kaza poliçelerinin çıktısını alabilirler. 

Jeogenç ve JeoEmekli Komisyonumuz öncülüğünde 22 Mayıs 2022 Pazar günü Eymir’de “Sağlıklı Yaşam ve Dayanışma Yürüyüşü” düzenlenecektir.

TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası İzmir Şubesi tarafından; 27-29 Mayıs 2022 tarihleri arasında düzenlenecek olan; Türkiye`nin ilk Jeoloji festivalinde sizleri yanımızda görmekten mutluluk duyarız. 

Ulusal Mühendislik Jeolojisi ve Jeoteknik Sempozyumu “MÜHJEO’2021”(National Symposium on Engineering Geology and Geotechnics ENGGEO’2021) 2 - 4 Haziran 2022 tarihleri arasında İstanbul Teknik Üniversitesi Ayazağa Yerleşkesi Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.

MTA Genel Müdürlüğü merkez ve taşra birimlerine  70 sözleşmeli personel alımı yapacaktır.

Güney Marmara Şubemiz ile MEB Nilüfer Halk Eğitim Merkezi arasındaki protokol kapsamında 06-10 Haziran 2022 tarihleri arasında şubemizde "Jeoteknik Sondörlüğü Eğitim Programı" düzenlenecektir.

29. Çalışma Dönemi içerisinde, mesleğimiz açısından yarar gördüğümüz aşağıdaki komisyon ve çalışma grupları oluşturulmuş olup, komisyon ve çalışma gruplarının çalışmalarına katkı vermek isteyen üyelerimizin e-mail (jmo@jmo.org.tr) veya yazılı dilekçe ile  25.05.2022 tarihine kadar Odamıza başvurmaları gerekmektedir.