TMMOB Odalar 19 Haziran 2024, Çarşamba

Barışın, kardeşliğin, özgürlüğün, eşitliğin ve adaletin egemen olduğu bir gelecek umuduyla; Kurban Bayramınızı kutlar sağlık ve esenlikler dileriz...

TMMOB 48. Olağan Genel Kurulu 31 Mayıs-1 Haziran 2024, Seçimler ise 2 Haziran 2024 tarihlerinde Ankara`da yoğun katılımla gerçekleştirildi.

Oda Yönetim Kurulu Başkanımız Hüseyin Alan, Malatya İl Temsilcimiz Yunus Gülmez ile birlikte Yeşilyurt Belediye Başkanı Sayın; İlhan Geçit`i ziyaret etti.

Oda Yönetim Kurulu Başkanımız Hüseyin Alan, Malatya İl Temsilcimiz Yunus Gülmez ile birlikte önceki dönem İl Temsilcimiz ve Yeşilyurt Belediye Başkan Yardımcılığına atanan Sayın; Erkan Özgür’ü ziyaret edip başarı dileklerimizi paylaştılar.

Odamızın 29. Olağan Genel Kurulu’nda alınan karar gereğince, üye aidatları: 2024 yılı için 1 Temmuz 2024 tarihinden itibaren 70 TL/Ay, 2025 yılı için ise 120 TL/Ay olarak uygulanacaktır.

Ankara Kent Konseyi Başkanı Yürütme Kurulu Başkanı Halil İbrahim Yılmaz ve Yürütme Kurulu Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Savaş Zafer Şahin Odamızı ziyaret ederek yönetim kuruluna başarılar diledi.