TMMOB Odalar 27 Mayıs 2022, Cuma
Yayınlayan Birim: GENEL MERKEZ
Yayına Giriş Tarihi: 09.05.2006
Güncellenme Zamanı: 09.05.2006 19:47:18

 Jeoloji Mühendisleri Odası tarafından geleneksel olarak her yıl düzenlenen ve ülkemizdeki en geniş katılımlı ve büyük yerbilimleri organizasyonu olan jeoloji kurultaylarının ellidokuzuncusu 20–24 Mart 2006 tarihleri arasında MTA Genel Müdürlüğü Kültür Sitesinde organize edilmiştir. Yaklaşık olarak yedi ay süren uzun soluklu ve yoğun bir hazırlık süreci alan 59. Türkiye Jeoloji Kurultayında başlangıçtan sonuna kadar JMO Yönetim Kurulu, Bilimsel ve Teknik Kurul ile Kurultay Yürütme ve Düzenleme Kurulu güzel bir işbirliği örneği sergilemiştir. Zaman zaman küçük pürüzlerin ve telaşların, zaman zaman da programın önünde giden çalışmaların verdiği rahatlığın yaşandığı; zaman zaman eleştirilerin yapıldığı, ancak çoğu zaman da beğenilerin alındığı bu süreç Sekreterya olarak bizler için önemli bir deneyim olmuştur. Bu nedenle, bundan sonraki kurultaylar için yararlı olacağı ümidiyle hazırlanan bu rapor, 59. Türkiye Jeoloji Kurultayı hazırlıklarının başlangıcından kurultay sonrasına kadar yaşananları ve bundan sonraki kurultaylar için öneri niteliğinde olan bilgileri içermektedir.

Raporda Jeoloji Mühendisleri Odası (JMO), Bilimsel ve Teknik Kurul (BTK), Kurultay Sekreteryası (KS), Kurultay Yürütme Kurulu (KYK), Kurultay Düzenleme Kurulu (KDK), Kurultay Yürütme ve Düzenleme Kurulu (KYDK) olarak kısaltılacaktır.

Dosyalar

KURULTAY DEĞERLENDİRME RAPORU(156 KB) (09.05.2006 19:35:47)

PDF uzantılı Makale dosyalarını veya diğer Ek Dosyaları okuyabilmeniz için Acrobat® Reader®'ın bilgisayarınızda yüklü olması gerekmektedir.
Acrobat® Reader® yüklemek için

Okunma Sayısı: 2752