TMMOB Odalar 24 Kasım 2020, Salı

21. Paleontoloji Stratigrafi Çalıştayı 20 Kasım 2020’da yapılacak olan oturumlarla sona erecek.

İzmir’de yaşanan deprem nedeni ile oturumlarına ara veren 21. Paleontoloji Stratigrafi Çalıştayı 18,19 ve 20 kasım tarihlerinde yapacağı oturumlarla devam edecek.

Yönetim Kurulu Başkanımız Hüseyin Alan İnstagram üzerinden yapılacak canlı yayında Esri Türkiye’den Fatma Asena Çakır’ın konuğu olacak.

21. Paleontoloji Stratigrafi Çalıştayı’nın üçüncü gününde iki oturum düzenlenecek. Saat 19.00’da “EVRİMSEL BİYOLOJİ”, Saat 20.00`de ise “BİYOSTRATİGRAFİ-PALEOCOĞRAFYA” oturumu yapılacak.

Odamız ile DİSK Sosyal İş Sendikası arasında Ağustos-2020 tarihinden yana sürdürülen toplu iş sözleşmesi görüşmeleri anlaşma ile sonuçlandı.

Jeodergi’nin Temmuz-Ağustos-Eylül aylarını içeren birleştirilmiş sayısı ile karşınızdayız. Aylık olarak planladığımız Jeodergi çalışmalarımızı, dünyayı etkisi altına alan ve ülkemizde de ne yazık ki çok şiddetli bir şekilde etkisini gösteren Covid-19 pandemisi nedeniyle dergimizi üç aylık olarak birleştirerek yayımlanmak zorunda kaldık.

21. Paleontoloji Stratigrafi Çalıştayı’nın ikinci gününde iki oturum düzenlenecek. çalıştay Saat 19.00’daki PALEO-ANTROPOLOJİ, Saat 20.00’de başlayacak olan BİYOSTRATİGRAFİ-PALEOCOĞRAFYA-PALEOEKOLOJİ oturmları ile devam edecek.