01.08.2019 günü tüm yapı denetim firma yetkilileriyle birlikte Muğla Büyükşehir sınırları içerisindeki ilçe belediyelerindeki yapı denetim ve deprem yönetmeliği uygulamalarıyla ilgili Jeoloji Mühendisleri Odası Muğla İl Temsilciliğinde toplantı yapıldı. Toplantıda yapı ruhsati aşamasındaki belediye uygulamalarıyla ilgili olarak Temsilciliğimiz temsilci ve temsilci yardımcıları yanı sıra; belediye yapı ruhsat biriminden yetkililer tarafından bilgilendirme yapıldı.
Okunma Sayısı: 3131