TMMOB Odalar 23 Nisan 2024, Salı

Muğla ve ilçelerinin deprem tehlikesi altında olduğunun ancak kurumların çabalarının yetersiz olduğuna değinerek koordine bir şekilde çalışarak deprem tehlikesine karşı önlenmler alınmasının gerektiğini vurgulandı.

16. Dönem II. Olağan Danışma Kurulu ve emek ödülleri töreni 7.12.2023 tarihinde Mimarlık Merkezinde gerçekleşti.

TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası İzmir Şubesi, 26-27-28 Ekim 2023 tarihinde "Cumhuriyetimizin 100. Yılında Yerbilimleri Kolokyumu-Batı Anadolu" gerçekleşti.

TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası İzmir Şubesi, 26-27-28 Ekim 2023 tarihinde "Cumhuriyetimizin 100. Yılında Yerbilimleri Kolokyumu-Batı Anadolu" adı ile bir etkinlik düzenleyecektir.

Yönetim Kurulu üyelerimiz Ege Serbest Bölge Kurucu A.Ş. (ESBAŞ) Yönetim Kurulu Başkanı Dr Faruk Güler, Genel Müdür Yusuf Kılınç ve Genel Müdür Yardımcısı Ümit Murat Güner’e nezaket ziyaretinde bulundu.

Odamız Temsilcisi Coşkun ÇATALKAYA, Temsilci Yardımcıları ve üyeleriyle birlikte Fethiye Belediye Başkanı Alim KARACA ve Seyedikemer Belediye Başkanı B. Önder AKDENİZLİ`yi makamında ziyaret ettiler.

Prof. Dr. Hasan SÖZBİLİR`in konuşmacı olarak katıldığı "6-20 ŞUBAT MARAŞ VE ANTAKYA DEPREMLERİ BİZE NE DİYOR?" söyleşisi 6 Nisan`da gerçekleştirildi.

Mart ve Nisan Ayı Eğitim Programımız

6 Şubat Kahramanmaraş Depremi sonrası şubemizin yaptığı açıklamalar basında yer aldı