Bu yıl 24`üncü kez düzenlenen Marble Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı 28-31 Mart tarihlerinde İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde düzenlendi. Fuar kapsamında açılan standımız yoğun ilgi gördü. Fuar süresince farklı illerden katılım gösteren meslektaşlarımız ve öğrencilerimiz ile tanışılıp, sohbet edildi ve yine stand kapsamında Oda yayınlarımız tanıtıldı.
Bağlantılar: http://marble.izfas.com.tr/
Okunma Sayısı: 3125