24 Mart tarihinde başlayan Jeoteknik Eğitim Seminerleri Serisi, 1 Nisan Pazar günü `Oturma ve Taşıma Gücü Problemlerinde Sayısal Yöntemler` konusuyla tamamlanmıştır. Mart ayının üçüncü haftası başlayan eğitim seminerleri serisi 1 Nisan günü yapılan son eğitim ile birlikte sonlandı. Birer gün süreyle beş farklı konunun işlendiği eğitimler, Jeoloji Yüksek Mühendisi Gürel Özdemir tarafından verildi.
Eğitimcimiz Gürel Özdemir`e teşekkür eder, katılımcı üyelerimize çalışmalarında başarılar dileriz.
Okunma Sayısı: 3126