Kadıköy Belediyesi tarafından, 17 Ağustos 1999 depremi yıldönümü nedeniyle, 16 Ağustos 2017 tarihinde, ``Afet Hazırlıkları Bilgi Paylaşımı`` etkinliği düzenlendi.
``Afet Eğitim ve Bilinçlendirme Parkı`` projesi hakkında yerinde bilgi edinilmesi ve gözlem yapılması amacıyla düzenlenen etkinliğe JMO İstanbul Şubesi`nden Yönetim Kuru Üyeleri Murat YILMAZ, Şirvan AVCI ve personelimiz Özgecan IRICIOĞLU katıldı.
Şubemizin yanısıra, Jeofizik Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi, İnşaat Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi, Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi ve Şehir Plancıları Odası İstanbul Şubesi temsilcileri katıldı.
Kadıköy Belediyesi Başkanı ve çalışanlarına bu duyarlılıklarından dolayı teşekkür ederiz.
Saygılarımızla
TMMOB JMO İstanbul Şubesi
Yönetim Kurulu
Okunma Sayısı: 3210