TMMOB Odalar 17 Eylül 2021, Cuma

Babalar Gününüzü en içten duygularımızla kutluyoruz.  

Değerli Konuşmacı Prof. Dr. Neslihan ÖZDELİCE ve tüm katılımcılara gösterdikleri ilgiden dolayı çok teşekkür ederiz.  

TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi Kıyı ve Deniz Jeolojisi Komisyonu tarafından gerçekleştirilecek söyleşiye konuşmacı olarak Prof. Dr. Neslihan ÖZDELİCE katılacaktır.

İRAP hazırlık sürecinin önemli bir aşaması olan 1. Çalıştay 2-3 Haziran 2021 tarihlerinde 2 gün süre ile Hilton İstanbul Bomonti Otel`de gerçekleştirildi.

TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi tarafından Dünya Çevre Günü nedeniyle gerçekleştirilecek söyleşiye konuşmacı olarak Prof. Dr. Remzi KARAGÜZEL katılacaktır.

stanbul Sanayi Platformu olarak İBB ve İstanbul Sanayi Sektörü arasında köprü kurmak amacıyla gerçekleştirilen ikinci toplantıya, TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi’ni temsilen Yönetim Kurulu Başkanımız S. Sami TEYMURTAŞ ve Prof. Dr. Atiye TUĞRUL katılım sağladılar.

Değerli Konuşmacı Jeo. Yük. Müh. Alp İLHAN`a ve tüm katılımcılara gösterdikleri ilgiden dolayı çok teşekkür ederiz.

TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi Öğrenci Komisyonu tarafından, Pazar Sohbetleri kapsamında, "KROM VE KROM MADENCİLİĞİ’’ konulu bir internet söyleşisi gerçekleştirilecektir.

Ulu Çınarımız, Saygıdeğer, Cumhuriyet ve Bilim Kadını Prof. Dr. Cazibe Sayar Hocamızı sevgi, saygı ve özlemle andığımız bu özel toplantımıza katılımınızdan ve ilginizden dolayı çok teşekkür ederiz.

Değerli Konuşmacı Dr. Ayhan KOÇBAY`a ve tüm katılımcılara gösterdikleri ilgiden dolayı çok teşekkür ederiz.