Jeoloji Mühendisleri Odası Eskişehir Şube`nin katkıları ile 2018 yılı içinde yapılması planlanan 4. Jeotermal Sempozyumu organizasyon toplantısı 21 Nisan 2017 tarihinde Ankara`da Genel Merkez toplantı salonunda yapıldı. Sempozyum başkanı olarak belirlenen Prof. Dr. Şakir Şimşek Başkanlığında yapılan toplantıya Eskişehir Şube Yönetim Kurulu üyeleri ile Afyon İl Temsilciliği`nden ve Afyon Kocatepe Üniversitesi`nden akademisyen üyeler katıldı. Toplantıda sempozyumun düzenleme ve yürütme kurulları belirlendi. Sempozyumda sözlü ve poster bildiri konuları üzerinde duruldu.
Okunma Sayısı: 3128