18 Mart 2017 tarihinde Eskişehir` de yapılan toplantı ve basın açıklamasında TMMOB Yönetim Kurulu Başkanı Emin Koramaz katıldı. Emin Koramaz` ın yanı sıra toplantıya Makine Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ekber Çakar, TMMOB Genel Sekreteri Dersim Gül de katıldılar. Eskişehir` den TMMOB` ye bağlı birçok odanın şube başkanları, il temsilcileri ve üyelerinin katıldığı toplantıda Eskişehir İKK Başkanı Neşet Aykanat bir konuşma yaptı ve referandum oylaması sonucu oluşabilecek Anayasa değişikliğinin mühendis ve mimarlara neler getireceğini anlattı. Mühendis ve mimarlar ellerindeki "HAYIR" kartlarını göstererek referandum oylamasında tavırlarını gösterdiler.
Okunma Sayısı: 3129