Yönetim Kurulu Üyelerimiz Fetullah Arık, Buğra Sucu, Ömer Kağan Arıcı ve Aksaray İl Temsilcisi Tayfun Aydın 04 Mayıs 2016 tarihinde Devlet Su İşleri Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Uzun`u makamında ziyaret ettiler. Yeni görevinde hayırlı olsun dilekleri sonrasında ise Konya, Aksaray, Karaman ve Niğde illerini kapsayan Konya Kapalı Havzası rezerv tespiti, sayaç sistemi ve YAS belgelerinin toplu ihalesi ile ilgili görüşmeler yapıldı. Yapılcak ihale ile ilgili olarak bilgi alınarak Şube görüşü iletildi.
Okunma Sayısı: 3182