11.Dönem Antalya Şube Yönetim Kurulumuz 5 Nisan 2016 tarihinde İller Bankası Antalya Bölge Müdürü Faik Yücel ESEN‘i makamında ziyaret etti. Jeoloji Mühendisleri Odası‘nın işlevi ve faaliyetleri hakkında bilgi verildi. Bölge Müdürlüğünün çalışmaları hakkında bilgi alındı. Bölgenin jeoloji ve sorunları hakkında da bilgi alış verişinde bulunuldu.
Bölge Müdürü ziyareti sonrasında çalışan meslektaşlarımızla toplantı yapılarak, mesleksel sorunlar ve Oda-üye ilişkileri arttırılması yönünde görüş alış verişi yapıldı.
Okunma Sayısı: 3213