TMMOB Odalar 22 Ocak 2022, Cumartesi

Şube Başkanımız Bayram Ali Çeltik, 30 Aralık 2021 tarihinde Korkuteli Manşet Gazetesi`ne "Korkuteli Havzası ve Su Kaynaklarımızın Korunması" hakkında röportaj verdi.

Şube Başkanımız Bayram Ali Çeltik, 30 Aralık 2021 tarihinde Antalya Gündem Gazetesi`ne "Göllerimiz ve Sularımızın Korunması" hakkında röportaj verdi.

Şubemiz ve Eskişehir Şubesi ile birlikte planlanan, Prof.Dr.Can Ayday tarafından “Jeolojide QGIS Eğitimi, Jeolojik Uygulamalar ve Havza Analizi(1) “ eğitimi 20-24 Aralık 2021 tarihlerinde DSİ 13.Bölge Müdürlüğü personeline  zoom üzerinden çevrimiçi verildi. 

Şubemiz ve Akdeniz Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği Bölümüyle ortaklaşa düzenlediği, 22 Aralık 2021 tarihinde Jeoloji Mühendisliği Bölümü öğrencilerine yönelik Antalya Asistan İş Sağlığı ve Güvenliği`nden İş Güvenliği Uzmanı Asuman İnce tarafından "Jeoloji Mühendisliğinde İş Sağlığı ve Güvenliği ile Risk Analizi" konulu eğitim gerçekleştirilmiştir.

Şube Başkanımız Bayram Ali Çeltik, 21 Aralık 2021 tarihinde Ulusal Kanal`a "Elmalı -Avlan Gölü ve Çözüm Önerileri" hakkında röportaj verdi.

Şube Başkanımız Bayram Ali Çeltik, 21 Kasım 2021 tarihinde Akdeniz Manşet Gazetesi`ne "İklim Değişikliği, Kuraklık ve Su Kaynaklarımızın Korunması" hakkında röportaj verdi.

Antalya Ekspres Gazetesi Serbest Kürsü`de 15 Kasım 2021 tarihinde Şube Başkanımız Bayram Ali Çeltik`in "Sorunları Gerçekten Çözmek İstiyor muyuz ? " başlıklı yazısı yayımlandı.

Muratpaşa Belediyesi`nin düzenlediği + 0,5 Akdeniz’in Geleceği - İklim Değişikliği Çalıştayı`na 13 Kasım 2021 tarihinde, Odamızı temsilen Şube Başkanı Bayram Ali Çeltik katıldı.

Akdeniz Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Şükrü Özen ile Dekan Yardımcısı Dr.Öğr.Üyesi Hamza Feza Carlak, 15 Kasım 2021 tarihinde şubemizi ziyaret etti.

Şube Başkanımız Bayram Ali Çeltik ve Yayın Üyesi Mustafa Karancı tarafından, 12 Kasım 2021 tarihinde Antalya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanı Ahmet Kısa ve yeni atanan meslektaşımız Afet Koordinasyon Şube Müdürü Şahap Engin Deniz makamında ziyaret edildi.