8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında, BUGÜN saat 12.30‘da Atatürk Anıtının önünde Atatürkçü Düşünce Derneği, Türk Üniversiteli Kadınlar Derneği, Cumhuriyet Kadınları Derneği, CHP İl ve İlçe Kadınlar Kolu, Eğitim İş , Vatan Partisi ve TMMOB olarak toplanılıp; Saygı duruşu, İstiklal Marşı ve Basın açıklaması yapılmıştır. Ayrıca "Türkiyede Kadın"konulu panele katılım sağlandı.Tüm Emekçi Kadınların kadınlar gününü kutluyoruz.
Okunma Sayısı: 3130