Şubemiz Genel Kurulu çoğunluklu olarak 13 Şubat 2016 günü saat 10:00`de Mimarlar Odası Antalya Şubesi Toplantı Salonunda (Meltem Mahallesi) ,çoğunluk sağlanamadığı takdirde çoğunluksuz olarak aynı salonda 20 Şubat 2016 tarihinde saat 10:00`de yapılacaktır.
Seçimler ise; çoğunluk sağlandığı takdirde 14 Şubat 2016 saat 09:00 -17:00 arası, çoğunluk sağlanamadığı takdirde , çoğunluksuz olarak 21 Şubat 2016 `da saat 9:00 -17:00 saatleri arasında Mimarlar Odası Antalya Şubesi Toplantı Salonunda (Meltem Mahallesi) yapılacaktır.
G Ü N D E M
1. Açılış
2. Başkanlık Divanının Seçimi
3. Saygı Duruşu ve İstiklâl Marşının okunması
4. Şube çalışma ve mali raporlarının okunması ve değerlendirilmesi
5. Şubenin yeni dönem yıllık bütçelerinin görüşülmesi ve değerlendirilmesi
6. Yönetim Kurulu asil ve yedek adayları , Merkez Genel Kurul delegeleri asil ve yedek adaylarının belirlenmesi
7. Seçimler (Genel Kuruldan 1 gün sonra Mimarlar Odası Antalya Şubesi Binasındadır.
a) Şube Yönetim Kurulu Asil (7 ) ve Yedek (7) Üyelerin seçimi
b) Merkez Genel Kurulu Asil (19) ve Yedek (19) Delegelerin seçimi
Ana Yönetmeliğimizin 129.maddesi gereğince; Odadan ihraç ve süreli meslekten men cezası almış üyeler ve son beş yıl içinde yazılı uyarı veya para cezası almış üyeler ile Ana yönetmeliğimizin 118.maddesi uyarınca aidat borcu bulunan üyeler hiçbir şekilde şube organlarında aday olamazlar.
Ana yönetmeliğimizin 82. maddesi gereğince; Şube Genel Kuruluna; toplantı tarihinden otuzbeş (35) gün önce, Şube etkinlik alanında oturdukları veya çalıştıkları belli olan üyeler ve Oda`ya veya Şube`ye başvurup, Şube etkinlik alanı içinde çalıştığını veya oturduğunu belgeleyen üyeler katılabilir. Bu tarihten sonra işyerlerini veya evlerini, söz konusu etkinlik alanına taşıyanlar ile yeni kaydolmuş üyeler, Genel Kurula katılamazlar. Üyelerin oturma ve çalışma yerlerinin ayrı Şube etkinlik alanlarında olması durumunda, işyeri adresi esas alınır.
İlçe Seçim Kurulunca onaylanan listede yer almayanlar, Genel Kurulda aday olamazlar, herhangi bir oylamaya katılamazlar.
Bu kapsamda, yukarıda belirtilen hükümler çerçevesinde hazırlanıp İlçe Seçim Kurulu Başkanlığınca incelenerek onaylanan listeler üç (3) gün süre ile ilgili birimin ilan yerinde üyelerin incelemesine sunulacak olup, üyelerimizin askıya çıkarılacak listeleri inceleyerek, isimlerini kontrol etmeleri ve askı süresince itirazlarını Muratpaşa 1.İlçe Seçim Kurulu Başkanlığına bizzat yapılması gerekmektedir.
NOT: Antalya Şube üye listesi askı süresi
01.02.2016 (Pazartesi) - 02.02.2016 (Salı) - 03.02.2016 (Çarşamba)
Saat: 08:00 - 17:00
Okunma Sayısı: 3214