6. Olağan Genel Kurulumuz ve seçimler yapıldı.
1 Şubat cumartesi günü şubemizde Genel Kurulumuzu yaptık.
Meslektaşımız Samsun Milletvekilimiz İhsan KALKAVAN, Sivil Toplum ve Meslek Örgütlerinin Şube Başkanları ve yönetim kurulu üyeleri, meslektaşlarımız ve konukların katılımı ile gerçekleştirdiğimiz Genel Kurulumuz meslek sorunlarının tartışıldığı ve çözüm önerilerinin konuşulduğu dostluk havasında geçmiştir. 2 şubat pazar günü de Şube Seçimlerimiz gerçekleşmiştir.
Tüm katılımcılara teşekkür eder, yeni yönetimde görev alacak arkadaşlarımıza başarılar dileriz.
Okunma Sayısı: 3129