Kütahya İl Temsilciliği‘nde bir toplantı gerçekleştirildi. 15 Nisan 2013‘de Temsilcilik bürosunda yapılan toplantıya, Şube Başkanımız Hüseyin GÜL, Kütahya İl Temsilcisi Erhan AR, kamuda, üniversitede ve serbest çalışan meslektaşlarımız katıldı.
Şube çalışmaları hakkında yapılan bilgilendirmeden sonra üyeler, sorunlarını dile getirerek, çözüm önerilerini tartışıldı. Temsilciliğin iş hacminin yüksek olması ve mevcut büronun fiziki yetersizliği nedeniyle yeni bir büro kiralanması ve part time eleman kadrosu talep edildi.
Okunma Sayısı: 3127