Genel Kurulumuz Şube Başkanımız Gül YÜZÜNCÜ YILMAZ‘ın açılış konuşması ile başladı. Merkez Yönetim Kurlu II. Başkanı Hüseyin ALAN‘nın konuşması, milletvekilimiz İhsan KALKAN, demokratik kitle örgütleri, sendika yöneticileri, üyelerimiz ve konuk katılımcıların konuşmaları ile devam etti.
Daha sonra şubemizin 2010-2011 yılı faaliyet ve mali raporlar sunuldu. Sunum sonunda söz isteyen meslektaşlarımız konuşma yaptı. Aday olmak isteyen üyelerimiz dilekçelerini divan başkalığına sundu. Divan Başkanlığı düzenlemeleri yaparak genel kurul raporu hazırlandı. Genel Kurul iyi dileklerle sona erdi.
Genel Kurulu‘muzda yapılan seçim sonrasında şu sonuçlar alındı:
5.DÖNEM ŞUBE YÖNETİM KURULU GÖREV DAĞILIMI:
Başkan: Gül YÜZÜNCÜ YILMAZ
II. Başkan: Çağlar TOKAÇ
Sayman: Serkan ÇAM
Yazman: Melda YILDIZ
Mesleki Uygulamalar Üyesi: Murtaza ÇALIŞKAN
Yayın Üyesi: Okan ÖZBAYKAL
Sosyal İlişkiler Üyesi: Emre ÇOŞKUNLU
Okunma Sayısı: 3127