12/02/2011 DE AFYONKARAHİSAR İL TEMSİLCİLİĞİ ZİYARET EDİLDİ
Şube Başkanı Hüseyin GÜL, Şube Yönetim Kurulu Üyesi İsmail DAĞ, İl Temsilcisi Yusuf ULUTÜRK ve Afyonkarahisarda serbest jeoloji Mühendisliği yapan firma temsilcilerinin katıldığı toplantıda; zemin etütlerinde yaşanan sorunlar, Yapı Denetim sürecindeki zemin etütlerinin durumunun değerlendirilmesi, Jeotermal Arama- İşletme ve Faaliyet raporları ile Teknik sorumluluk belgeleri konusunda firmaların sorunları dinlendi. Çözüm önerileri tartışıldı.
Okunma Sayısı: 3124