20-21 ŞUBAT 2010‘DA ŞUBE GENEL KURULU YAPILDI
Şubemizin 4. Olağan Genel Kurulu 20-21 Şubat 2010‘da Harb-İş Sendikası Eskişehir Şubesinin konferans salonunda yapıldı.
20 Şubat 2010 saat 14:00‘de başlayan Genel Kurulun açılış konuşmasını, Şube Başkanı Hüseyin GÜL yaptı. Daha sonra konuk konuşmacılar; Eskişehir-Bilecik Tabib Odası Başkanı Dr. Muharrem ŞENER, Ziraat Mühendisleri Odası Eskişehir Şube Başkanı Aziz ALBAYRAK konuştu. En son olarak da Oda Yönetim Kurulu Üyesi Ali Burak YENER konuştu. Konuşmaların tamamlanmasından sonra Şubenin faaliyet raporları ve mali raporları görüşüldü. Raporların aklanmasından sonra Yönetim Kurulu Asil Adaylar ve Yedek Adaylar ile Asil Delege ve Yedek Delege başvuruları yapıldı
21/02/2010‘da seçimler yapıldı. Seçimlere tek liste ile girildi.
Seçim sonrası oluşan Yönetim Kurulu üyelerinin isimleri aşağıdadır.
Hüseyin GÜL
Yaşar KİBİCİ
Serkan ERDOĞDU
Rabia GÖREN
Ceyhun YENİPINAR
Benal ERSEÇEN
İsmail DAĞ
Okunma Sayısı: 3130