JMO İSTANBUL ŞUBESİ YÖNETİM KURULU ÜYELERİ, KADIKÖY BELEDİYESİ‘ Nİ ZİYARET ETTİLER
1 Temmuz 2009 tarihinde, Yüksel ÖRGÜN (YK Başkanı), Neşe DEĞİRMENCİ (Şube Sekreteri) ve Dilek İNKAYA (Mesleki Denetim Görevlisi), Kadıköy Belediyesi Beton ve Zemin Lab. Birim Yöneticisi(Zemin Etüt Raporlarıyla bu birim ilgileniyor) Sn. Berna OYGUÇ‘ u ziyaret ettiler.
Jeofizik Müh. Sn. Tamer GÜRSOY ve Jeofizik Müh. Sn. Erdal ŞAHAN‘ nın da katıldığı toplantıda, zemin etüt raporlarının onayında, belediyelerle yaşanan sorunlar ve Belediye olarak Odamızdan neler bekledikleri hakkında görüşme yapıldı.
Belediye bünyesinde Jeoloji Müh. çalışmıyor.
Okunma Sayısı: 3210