JMO İSTANBUL ŞUBESİ YÖNETİM KURULU ÜYELERİ, SULTANBEYLİ BELEDİYESİ‘ Nİ ZİYARET ETTİLER
1 Temmuz 2009 tarihinde, Yüksel ÖRGÜN (YK Başkanı), Neşe DEĞİRMENCİ (Şube Sekreteri) ve Dilek İNKAYA (Mesleki Denetim Görevlisi), Sultanbeyli Belediyesi Teknik Bşk. Yrd. Sn. H. Abdullah UÇAN‘ ı ziyaret ettiler.
İmar ve Şehircilik Md. Sn. Ali İhsan SARICAOĞLU‘ nun da katıldığı toplantıda, zemin etüt raporlarının onayında, belediyelerle yaşanan sorunlar ve çözümü için gerekli uyarılarda bulunuldu. Belediye bünyesinde Jeoloji Müh. çalışmıyor.
Okunma Sayısı: 3210