TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası Antalya Şubemiz ve Türkiye Radyo Amatörleri Cemiyeti Antalya Şubesi ile ortaklaşa planlanan “Amatör Telsizcilik Eğitimi” 5 Kasım 2022 Cumartesi saat 14.00’de Şubemizde gerçekleştirildi.
TRAC Antalya Şubesi`nden Selim Şanlı (TA4B), Genel Sekreter Muhsin Bozkurt (TA4E), Yusuf Demir (TA4AN) ve katılımcılara teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dileriz.
Okunma Sayısı: 3208