16 Mayıs-21 Haziran 2022 tarihleri arasında bu yıl 28.si düzenlenen ve Antalya Meslek Odaları arasında dostluk ve dayanışmayı güçlendirmeyi amaçlayan Geleneksel Antalya Meslek Odaları arası Halı Saha Futbol Turnuvasına, Şubemiz bir master takımla katılmış olup çeyrek finalde turnuvaya veda etmiştir.
Oda Takımlarımıza emek veren meslektaş oyuncularımızın Turnuva boyunca göstermiş oldukları gayretlerden dolayı Yönetim Kurulu olarak kutlar her bir meslektaşımıza ayrı ayrı teşekkür ederiz.
Okunma Sayısı: 3210