Antalya Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde akademisyenler, meslek odaları, sivil toplum kuruluşları ve alanında uzman kişilerden oluşan Boğaçayı Bilim Kurulu, 28 Mart 2022 tarihinde dördüncü toplantısını gerçekleştirildi. Boğaçayı Bilim Kurulu tarafından, Boğaçayında yapılan çalışmalar ile korunmasına yönelik yapılacak çalışmaların değerlendirildiği, sorunlarının çözülmesine yönelik yapılacak çalışmaların yürütülmesi amacıyla, saha çalışması ve akabinde Belediye Hizmet Binasında toplantı yapılmıştır. Toplantıya Şube Başkanı Bayram Ali Çeltik katılım sağladı.
Okunma Sayısı: 3211