TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi Türk Müziği Korosu, 22 Aralık 2021 Çarşamba günü, Cemil Candaş Kent Kültür Merkezi`nde dördüncü salon konserini gerçekleştirdi.
Büyük bir özveriyle koristleri yetiştiren ve yüreklendiren sevgili hocamız Aylin Vatankoş Şenyaylar’ a, seslendirdiği birbirinden güzel eserlerle gecemizi renklendiren konuk sanatçımız sevgili Selahattin Bilir’e, sunumu başarı ile gerçekleştiren sevgili meslektaşımız Onur Yılmaz’a, her biri birbirinden değerli solist ve korist arkadaşlarımıza, bize her türlü etkinliğimizde olduğu gibi bugünkü konserimizde de salon desteği sağlayan Şişli Belediye Başkanımız ve ilgili birim yöneticilerine, konserimizin çok güzel geçmesini sağlayan salonda görevli Kültür Müdürlüğü personeline, koromuza büyük destek veren Şube Başkanımız Sami Teymurtaş ve Yönetim Kurulu Üyelerimize, bu dönem gönüllü olarak sponsorluğu üstlenen EON Sondaj Madencilik Mühendislik İnşaat Taahhüt San. ve Tic. Ltd. Şti.nin sahibi, Edirne İl Temsilcimiz Can Yılmaz’a ve bu güzel gecemizde bizlerle birlikte oldukları için tüm müziksever misafirlerimize ayrı ayrı sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.
Gönlünüzden sevgi, dilinizden şarkılar eksik olmasın.
TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası
İstanbul Şubesi Yönetim Kurulu
Koromuzun ve solistlerimizin şarkılarını dinlemek için aşağıda yer alan linklere tıklayabilirsiniz.
Konuk Sanatçı-Selahattin Bilir
Selahattin Bilir-Aylin Vatankoş Şenyaylar
(264 KB) (01.01.2022 21:43:51)
Okunma Sayısı: 3216