TMMOB Odalar 17 Eylül 2021, Cuma

stanbul Sanayi Platformu olarak İBB ve İstanbul Sanayi Sektörü arasında köprü kurmak amacıyla gerçekleştirilen ikinci toplantıya, TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi’ni temsilen Yönetim Kurulu Başkanımız S. Sami TEYMURTAŞ ve Prof. Dr. Atiye TUĞRUL katılım sağladılar.

Yayınlayan Birim: İSTANBUL ŞUBE
Yayına Giriş Tarihi: 03.05.2021
Güncellenme Zamanı: 25.06.2021 10:54:25

İstanbul Büyükşehir Belediyesi bünyesinde kurulmakta olan İstanbul Sanayi Platformu tarafından, sanayi sektörüne, yerel yönetimin her konuda iş birliğine ve desteğe açık olduğunu ifade ederek, sektörle sıcak bir tanışma ortamı yaratmak, sanayi sektörünün mevcut durumuna, sorunlarına ve barındırdığı potansiyellere ilişkin sohbetler geliştirmek hedefiyle online bir toplantı gerçekleştirildi.

İstanbul Sanayi Platformu olarak İBB ve İstanbul Sanayi Sektörü arasında köprü kurmak amacıyla 3 Mayıs 2021 tarihinde gerçekleştirilen ikinci toplantıya, TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi’ni temsilen Yönetim Kurulu Başkanımız S. Sami TEYMURTAŞ ve Prof. Dr. Atiye TUĞRUL katılım sağladılar.

İstanbul Sanayi Platformunun çalışmalarında başarılı olmalarını diler, Odamızın her konuda katkı sunmaya hazır olduğunu belirtmek isteriz.

 

TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası

İstanbul Şubesi Yönetim Kurulu

https://www.jmo.org.tr/resimler/ekler/190eb9d05be2312_ek.jpg

Dosyalar

(207 KB) (05.05.2021 01:43:04)

PDF uzantılı Makale dosyalarını veya diğer Ek Dosyaları okuyabilmeniz için Acrobat® Reader®'ın bilgisayarınızda yüklü olması gerekmektedir.
Acrobat® Reader® yüklemek için