Eskişehir Manşet isimli dergi Eylül 2020 sayısında JMO Eskişehir Şube Başkanımız Prof. Dr. Can Ayday ile röportaj yapmıştır. Prof. Dr. Can Ayday dergiye verdiği röportajda “Eskişehir için Deprem Yaklaştı” ifadesini kullanarak; 17 Ağustos 1999 Marmara Depreminden bu yana 21 yılın geçtiğini hatırlatarak olası bir İstanbul Depreminin yaklaştığını ve bu olabilecek olan depremin Eskişehir’i de etkileyeceğini dile getirerek “Fay Yasası’nın çıkartılması” gerekliliğini bir kez daha vurgulamıştır.
Okunma Sayısı: 3126