II. Çevre Jeolojisi Çalıştayı’na01-02 Kasım 2019 günlerinde Ankara’da Raymar’da Otel’de gerçekleştirildi. Bu yıl seçilen 3 ana konu üzerinde yapılan çalıştay’a “Termik Santrallerin yer seçimi ve yönetimi” konusu grubunda Can Ayday yer aldı. Bu grupta “Termik Santral Planlamasında gerekli ÇED Raporunun CBS ile hazırlanması: Eskişehir-Alpu Örneği” konusu canlı sunu yaptı.Çalıştaya meslektaşımız CHP Adana Milletvekili Dr. Müzeyyen Şevkin de katıldı ve konuşma yaptı.
Okunma Sayısı: 3127