Dosyalar
TMMOB İstanbul İl Koordinasyon Kurulu temsilcileri, TMMOB ve SGK arasında 2012 yılında imzalanan ve geçtiğimiz yıl SGK tarafından hukuksuz bir biçimde tek taraflı olarak feshedilen asgari ücret protokolünün yeniden uygulamaya girmesi konusunda Kadıköy PTT` den SGK’ya faks eylemi gerçekleştirdi.
Şubemizi temsilen Yönetim Kurulu Sayman Üyemiz Mustafa AKSAK`ın katılım sağladığı eylemde, TMMOB üyesi mühendis, mimar ve şehir plancıları olarak SGK göreve davet edildi.
TMMOB JMO İstanbul Şubesi
Yönetim Kurulu
Okunma Sayısı: 3209