TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi Öğrenci Komisyonu tarafından, 27 Ekim 2018 Cumartesi günü, Şube binamızda ‘’JEOGENÇ Kahvaltılı Tanışma Toplantısı’’ düzenlendi. Kahvaltının ardından, Jeo. Yük. Müh. Alp İlhan, ‘’Madencilik ve Jeoloji Mühendisliği’’ konulu bir sunum gerçekleştirdi.
Değerli bilgilerini bizlerle paylaştığı için sevgili Alp İlhan’a, bu güzel organizasyona katkılarından dolayı İstanbul Teknik Üniversitesi ve İstanbul Üniversitesi Kulüp yöneticilerine, kulüp üyelerine ve tüm katılımcı öğrencilerimize çok teşekkür ederiz.
TMMOB JMO İstanbul Şubesi
Yönetim Kurulu
Okunma Sayısı: 3210