Devlet Su İşleri 14. Bölge Müdürlüğü’ne, 25 Temmuz 2018 tarihinde, Şubemiz adına Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Yüksel ÖRGÜN TUTAY, Yönetim Kurulu Yazman Üyesi Mustafa AKSAK ve Şube Sekreteri Neşe DEĞİRMENCİ ile birlikte yaptığımız ziyarette gösterdikleri misafirperverliklerinden dolayı, Bölge Müdürü Sedat ÖZPINAR’a, Şube Müdürü Serkan DAĞLIOĞLU’na, üyelerimiz Canan HASTÜRK, Selen DURMAZ’a ve mesai arkadaşlarına, Laboratuvar sorumlusu ve diğer görevli personele çok teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.
TMMOB JMO İstanbul Şubesi
Yönetim Kurulu
Okunma Sayısı: 3219