Eskişehir Osmangazi Üniversitesi’ nde 26 Nisan 2018 tarihinde düzenlenen Kariyer Günü etkinliğinde Jeoloji Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi olarak standımızı açarak TMMOB, JMO ve JEO-Genç hakkında bilgilendirme yapıldı.
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi tarafından düzenlenen "KARİYER GÜNÜ 2018" etkinliğinde Jeoloji Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi olarak stand açılmış olup şubemizin işleyişi, yayınları, oda-üye ilişkileri ve üye olmanın avantajları hakkında öğrencilere bilgi verilmiştir. Sunumlarla başlayan kariyer günü etkinlikleri, plaket takdimi ve yemek ile devam etmiştir. Standımızda görevli arkadaşlar gün boyu öğrencilere bilgilendirme yapmışlardır. Etkinliğe şubemizi temsilen Yönetim Kurulu Üyemiz Yrd. Doç. Dr. Hülya Erkoyun ve Sn. Merve Edizkan katılmıştır.
Okunma Sayısı: 3126