Adana Milletvekillerinden Zülfikar İnönü Tümer 06.05.2016 tarihinde Şubemizi ziyaret etti. Ziyarette mesleğimiz ile ilgili olarak belediyeler, kamu ve serbest piyasada üyelerimizin karşılaştığı sorunlar aktarılmış, karşılıklı olarak fikir alışverişinde bulunuldu. Ziyarette ayrıca ülke gündemi ile ilgili görüşler paylaşılarak, Adana sınırları içerisinde yer alan uluslararası anlaşmalarla koruma altına alınan lagünlerinin (Akyatan, Ağyatan, Tuzla ve Yumurtalık) kirliliği ile ilgili karşılaşılan problemler ve çözüm önerileri tartışıldı.
Okunma Sayısı: 3128