Genel Merkezimizin 25. Çalışma Dönemi, çalışma programı kapsamında 26.12.2015 tarihinde Şubemizde Genel Merkez Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin lan ve ve Yazman Üye Murat Ateşoğulları‘nın katıldığı bir toplantı yapılmıştır.
Toplantıda şubemiz çalışma programı kapsamındaki faaliyetler değerlendirilmiş, idari ve mali işleyişte yaşanan sorunlar tartışılmış ve gelecek döneme ilişkin düşünceler, beklentiler ve genel kurul hazırlıkları kapsamında görüş alışverişi yapılmıştır.
Okunma Sayısı: 3132