02.12.2015 tarihinde Çukurova Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği Bölümü öğretim üyesi ve aynı zamanda Yönetim Kurulu Üyemiz 2. Başkan Doç. Dr. Mustafa AKYILDIZ ve Şube Başkanı Mehmet TATAR önderliğinde Jeoloji Mühendisliği 1.2.3.4. Sınıf öğrencileri ile Tarsus Civarına teknik gezi düzenlenmiştir.
Teknik gezide öğrencilere Jeoloji Mesleği hakkında bilgi verilmiştir.
Ayrıca Taşkuyu Mağarası‘nın oluşumu ve aynı bölgede yer alan faylar hakkında da öğrencilere yerinde incelemeler yaptırılmıştır.
Okunma Sayısı: 3133