Dosyalar
DİSK, KESK, TMMOB ve TTB`nin çağrısı ile tüm kentlerde Ankara Katliamı`nda kaybettiğimiz insanlarımızı, katledilişlerinin 7. gününde anmak için 17 Ekim Cumartesi günü saat 09:30`de Uğur Mumcu Meydanı Gar Önünde siyah elbiselerimizle buluşarak, karanfil bırakma ve saygı duruşu etkinliği gerçekleştirilmiştir.Etkinlikte konuşmaların ve basın açıklamasının ardından siyah beyaz renkteki balonlar uçurtularak, yitirdiğimiz canları temsilen Adana garı önüne karanfiller bırakılmıştır.
Basın Açıklaması(15 KB) (22.10.2015 17:00:18)
Okunma Sayısı: 3131