11 - 15 Şubat 2015 tarihlerinde Jeoloji Mühendisleri Odası Güney Marmara Şubesi tarafından Bursa Nilüfer Halk Eğitimi Merkezi ve Jeoloji Mühendisi Sungur Kedek‘ in katkılarıyla Bursa Akademik Odalar Yerleşkesinde 15 kursiyerin katıldığı "Zemin İyileştirme ve Güçlendirme Operatörlüğü Kursu" düzenlendi. Eğitim sonunda sınav yapılarak başarılı olan katılımcılara Milli Eğitim Bakanlığı onaylı belge verilecektir.
Okunma Sayısı: 3128