Yeni seçilen ve değişen TMMOB‘a bağlı Adana Şube Yönetim Kurulları ile İKK temsilcilerinin katıldığı bir toplantı Ziraat Mühendisleri Odası Adana Şubesi‘nde 11.06.2014 tarihinde yapıldı.
Toplantıda kamuoyunu meşgul eden konular hakkında görüşler sunulmuş, önümüzdeki dönem ile ilgili olarak çalışma programı görüşülmüş ve TMMOB‘nin etkinliklerine aktif şekilde katılınacağı kararı alınmıştır.
Dayanışma ve biriktelik açısından verimli geçen toplantı sonunda bir kokteyl düzenlenmiştir.
Okunma Sayısı: 3126