Adana‘da Türk-İş, DİSK, KESK, TMMOB ve Adana Tabib Odası tarafından düzenlenen demokratik kitle örgütlerinin ve bazı siyasi partilerin katıldığı "EŞİTLİK, ÖZGÜRLÜK, BARIŞ, ADALET VE DEMOKRASİ İÇİN" temalı 1 Mayıs coşkuyla kutlandı.
Kutlamalara çok sayıda üyemiz ve Jeogenç üyeleri de katıldı. Önceki kutlamalara göre daha yoğun bir katılımın gözlendiği 2014 1 Mayıs‘ında tüm katılımcılar taleplerini hep bir ağızdan haykırdılar.
Okunma Sayısı: 3125