Oda üyemiz olan ve aynı zamanda Çukurova Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Fikret İŞLER emekli olmuştur. Prof. Dr. Fikret İŞLER‘in emekli olması nedeni ile görev yaptığı Çukurova Üniversitesi‘nde bir tören düzenlenmiştir.
Adana Şubesi olarak, mesleğimize yaptığı katkılardan dolayı Şube Başkanımız Dr. Mehmet TATAR tarafından kendisine bir plaket verilmiştir.
Kendilerine sağlıklı ve mutlu emeklilikler diliyoruz.
Okunma Sayısı: 3129