Şube Başkanımız Engin ER ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz Adnan KABUROĞLU, Ersel ÖZKAN, İlkay KARTAL, Mehmet YILDIZ, Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa BOZBEY`i makamında ziyaret etti.
Yayınlayan Birim: GÜNEY MARMARA ŞUBE
Yayına Giriş Tarihi: 17.06.2013
Güncellenme Zamanı: 13.09.2013 14:43:12
Şube Başkanımız Engin ER ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz Adnan KABUROĞLU, Ersel ÖZKAN, İlkay KARTAL, Mehmet YILDIZ, Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa BOZBEY‘i Makamında Ziyaret Etti.