Çukurova Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden ve Odamız Yönetim Kurulu Üyesi Yrd. Doç. Dr Mustafa Akyıldız sorumluluğunda Jeoloji Mühendisliği 4. Sınıf öğrencileri ile Adana Çimento`ya 18 Mart 2013 tarihinde teknik gezi yapıldı.
Teknik gezide fabrikanın hammadde sahası gezilerek çimento hammaddelerinin özellikleri hakkında bilgi alındı ve çimento üretim süreci içerisinde klinker üretim tesisleri ile kalite kontrol laboratuarları gezilerek ilgililer tarafından bilgi aktarımı yapıldı.
Okunma Sayısı: 3127