Marmara Bölgesinde gerçekleşen depremler ile ilgili basın toplantısı düzenledi. Basın toplantısına çok sayıda basın mensubunun yanı sıra şube başkanımız Engin Er, şube yönetim kurulu sayman üyemiz Adnan KANBUROĞLU ve Jeoloji Mühendisi Sevim BÜYÜKAK katıldı.Toplantıda Şube Başkanımız Engin ER basına bilgi verdikten sonra basın mensuplarının sorularına cevap verdi. Aynı günün akşamı Engin ER LİNE TV‘ nin canlı yayınına katıldı.
Okunma Sayısı: 3123